kvalitné pracovné oblečenie
Krása,Móda

Engelbert Strauss: Oblečenie pre prácu s dušou

Engelbert Strauss nie je len obyčajný výrobca pracovného oblečenia. Je to firma s bohatou históriou, tradíciou a inovatívnym duchom, ktorá sa už od roku 1948 venuje tomu, aby ľudia v práci vyzerali a cítili sa dobre.

Z Nemecka do celého sveta

Príbeh Engelbert Strauss sa začal v povojnovom Nemecku, kde zakladateľ Engelbert Strauss s odhodlaním a skromným kapitálom otvoril malý obchodík s pracovnými odevmi. Jeho cieľom bolo poskytovať nemeckým robotníkom odolné a funkčné oblečenie za dostupnú cenu. Z malého obchodíka sa rýchlo stala úspešná firma, ktorá si získala dôveru zákazníkov vďaka kvalite a spoľahlivosti svojich produktov.

Dnes je Engelbert Strauss medzinárodnou korporáciou s pobočkami v 14 krajinách Európy a viac ako 5 000 zamestnancami. Napriek rastu si však firma zachováva silné puto k svojim koreňom a hrdosť na nemeckú tradíciu.

Kvalita a funkčnosť na prvom mieste

Pre Engelbert Strauss je kľúčová kvalita a funkčnosť produktov. Všetky odevy a obuv sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré spĺňajú prísne normy a sú testované v náročných podmienkach. Firma dbá na to, aby oblečenie bolo pohodlné, odolné a chránilo pracovníkov pred úrazmi a nepriaznivými vplyvmi prostredia.

Inovácie pre modernú prácu

Engelbert Strauss sa neuspokojuje s dosiahnutým a neustále hľadá nové riešenia a inovatívne materiály, aby svojim zákazníkom ponúkol to najlepšie. Investuje do výskumu a vývoja a spolupracuje s poprednými odborníkmi v oblasti pracovného oblečenia. Vďaka tomu firma dokáže reagovať na meniace sa potreby trhu a ponúkať oblečenie, ktoré je prispôsobené špecifickým požiadavkám rôznych profesií.

Engelbert Strauss

Udržateľnosť pre lepšiu budúcnosť

Engelbert Strauss si uvedomuje svoju zodpovednosť voči životnému prostrediu. Využíva udržateľné materiály a výrobné procesy a snaží sa minimalizovať dopad svojej činnosti na planétu. Firma podporuje rôzne ekologické iniciatívy a verí, že podnikanie a ochrana životného prostredia idú ruka v ruke.

Viac než len oblečenie

Engelbert Strauss nie je len o oblečení. Je to o ľuďoch, ktorí pracujú, o rešpekte k ich práci a o snahe urobiť ich pracovný život príjemnejším a bezpečnejším. Firma ponúka svojim klientom komplexné služby, vrátane poradenstva pri výbere oblečenia a ochranných pomôcok, firemných riešení a kvalitného zákazníckeho servisu.

Engelbert Strauss – váš spoľahlivý partner v práci

Hľadáte kvalitné, funkčné a pohodlné pracovné oblečenie, ktoré vám pomôže odvádzať vašu prácu s radosťou a bez kompromisov? Potom je Engelbert Strauss tou správnou voľbou. Spoločnosť s viac ako 70-ročnými skúsenosťami a inovatívnym prístupom vám ponúkne všetko, čo potrebujete, aby ste sa v práci cítili komfortne a sebavedomo.