Svetielka na stromček Twinkly
Tipy a triky

Moderné vianočné osvetlenie Twinkly. Jeden stromček, viac nápadov

Počuli ste už o svetielkach na vianočný stromček, ktoré sa dajú ovládať prostredníctvom smartfónu? Nielen intenzita osvetlenia či blikanie, ale takisto jeho farba. Vďaka LED osvetleniu Twinkly si doprajete rozprávkové Vianoce rok čo rok. Aké sú jeho hlavné výhody?

Jednoduché ovládanie

Len čo sa aplikácia Twinkly vo vašom smartfóne nainštaluje, je pripravená plniť vaše želania. Najskôr je potrebné, aby ste na vianočný stromček nainštalovali vianočné osvetlenie. Potom vezmete do rúk telefón a necháte aplikáciu naskenovať rozmiestnenie svetielok. Vďaka tomu si budete vedieť nastaviť napríklad sfarbenie jednotlivých častí svetielok. Hore môže stromček svietiť nabielo a dole namodro alebo môže hrať všetkými farbami dúhy. Inštalovanie aplikácie, ako aj jej používanie, je veľmi intuitívne.

Vianočné osvetlenie pre nerozhodných

Niekedy je naozaj ťažké rozhodnúť sa pre správnu farbu vianočných svetielok. Veď k ružovej výzdobe sa hodí rovnako teplá biela ako studená biela. Môžeme ísť aj viac do detailov. Sú momenty, keď si prajete dodať miestnosti špeciálnu atmosféru. Vieme. že farby majú úžasnú schopnosť čarovať s našou náladou. Ak chcete v priestore navodiť romantiku, červená farba vianočného osvetlenia vám s tým pomôže. Svieža žltá zahreje a poteší svojou hravosťou. Zelená, modrá alebo fialová vás upokoja. A keď sa stretnú všetky farby naraz či len ladiace dvojice alebo trojice farieb? Výsledkom nebude nič iné ako jeden očarujúci vianočný stromček.

Stačí zapnúť Bluetooth

Vianočné osvetlenie bolo kedysi moderné zapínať pokrúteným tej správnej žiarovky, spúšťacím tlačidlom alebo ovládačom na zásuvky. Určite sa vám už stalo, že ste takýto ovládač nevedeli nájsť. Či ste ho založili vy, alebo ho zapatrošili vaše deti, celá rodina sa pustila do pátracej akcie. Twinkly osvetlenie vás podobných situácií zbaví. Každý totiž takmer s istotou vie, kde má položený smartfón, a veľmi pravdepodobne ho má neustále pri sebe. Kedykoľvek potrebujete Twinkly osvetlenie zapnúť alebo upraviť jeho efekty, stačí siahnuť po smartfóne. Svetielka fungujú na základe pripojenia k Bluetooth, ale rozumejú si aj s modernými inteligentnými asistentmi.

Vhodné do interiéru aj exteriéru

Vďaka ochrane IP44 sú svetielka Twinkly vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri. Môžete si ich inštalovať nielen na vianočný stromček, ale aj na girlandy nad vchodovými dverami či na zábradlí. Takisto si s nimi môžete olemovať dom, garáž alebo terasu, prípadne svetielka navešať na okrasné dreviny. Nemusíte sa báť dažďa, hmly ani snehu. Po sezóne sa však odporúča svetielka odložiť, pretože nemajú rady teplotu nad 40 °C. Predpokladaná životnosť osvetlenia sa odhaduje na viac ako 30 000 hodín svietenia.

Vyberiete si na mieru

Osvetlenie Twinkly sa vyberá podľa dĺžky a počtu diód. Všetko závisí od toho, aká veľkú plochu potrebujete osvetliť. Napríklad 20 m svetielok vám postačí na 180 cm vianočný stromček, ale na vyššie varianty už budete potrebovať 32 m alebo 48 m reťaz. Pri používaní svetielok si môžete vybrať z ponuky efektov (blikanie, stmievanie, sfarbenie…) alebo sa s aplikáciou vyhráte a vytvoríte si efekty na mieru. Zábava sa so svetielkami Twinkly nikdy nekončí. Máme ich aj na e-shope mojvianocnystromcek.sk, navštívte nás.

Sponzorovaný článok