muž podáva žene ružu
Tipy a triky

Čo si určite neobliecť na prvé rande?

Chystáte sa na prvé rande s niekým novým? A už viete, čo si oblečiete? Ešte nie? Tak si nechajte poradiť. Avšak nečakajte žiadny návrh na konkrétny ideálny outfit.

Nepohodlné oblečenie

Niežeby sme vám to nechceli uľahčiť, ale vybrať jeden konkrétny outfit na prvé rande sa skrátka nedá. Iný outfit je vhodný na rande v kaviarni, v ktorej si vychutnáte ocenenú kávu praženú na Slovensku, iný na večeru do najluxusnejšej reštaurácie v meste a veľký vplyv majú aj vaše osobné preferencie. Dáme vám však niekoľko rád, s pomocou ktorých si ten ideálny outfit zaručene nájdete.

Ak chcete na prvom rande zapôsobiť, musíte sa počas neho cítiť dobre. A k tomu je potrebné aj komfortné oblečenie. Stavte preto na istotu a vyberte si niečo zo svojho šatníka. Veď svoje veci máte odskúšané, takže viete, v čom sa cítite skutočne pohodlne a v čom menej.

Oblečenie, ktorým sa až príliš budete snažiť zaujať

Aby prvé rande nebolo aj posledné, mali by ste vášho nádejného partnera zaujať. Nerobte to však lacno. Výstrih, ktorý viac odhalí, než skryje, či nohavice, ktoré váš zadok obopnú tak, že nič nenechajú mužskej predstavivosti, to nie sú dobré voľby na prvé rande. A to ani v prípadoch, ak skutočne máte čo do toho výstrihu dať alebo chcete ukázať výsledky nekonečných hodín v posilňovni zameraných na dolné partie.

Jednoducho povedané, nevyťahujte hneď na prvom rande všetky vaše ženské zbrane (bez ohľadu na to, aké veľké ich máte). Avšak dobrou voľbou nie je ani opačný extrém a to oblečenie, ktoré vás bude zakrývať tak, že budete vyzerať ako vo vreci.

Prehnané farby aj šperky

Na záver ešte jedna rada k farbám a šperkom. Čo majú spoločné? Dôležitá je pri nich striedmosť. Napríklad ružová farba je považovaná za ženskú, ale keď to s ňou preženiete alebo si zvolíte nevhodný odtieň, budete pôsobiť viac detinsky ako žensky.

So šperkami tiež s mierou. Dať si na seba veľa výrazných šperkov bude tiež vyzerať len ako (nevydarený) pokus zaujať. Skôr vsaďte na jemné zlaté náušnice šróbovacie alebo decentný náhrdelník, či náramok. Nemusíte predsa na sebe predviesť celý obsah svojej šperkovnice.

Zdroj obrázka:

Autor: Photographee.eu / Stock.adobe.com


Sponzorovaný článok