žena má štýlové tričko s potlačou
Krása,Móda

Tri úžasné outfity, ktorých základ tvorí tričko s potlačou

Tričká s potlačou by niekto mohol považovať za záležitosť pre tínedžerky a nie pre ženy, ktoré si zakladajú na svojom štýle. Opak je však pravdou. Aj prostredníctvom tričiek s potlačou je možné vytvoriť outfity, s ktorými si vyslúžite obdiv. Chcete vedieť ako na to? Máme pre vás niekoľko inšpirácií.

Štýlová elegancia

Aby sme vás presvedčili, hneď na úvod tu máme jeden elegantnejší outfit. Na pohodlné tričko s potlačou si oblečte elegantné a pritom štýlové oversize sako, pridajte úzke nohavice s vysokým pásom a tento jedinečný outfit „zavŕšte“ elegantnými lodičkami.

Aký je zmysel trička s potlačou v takejto kombinácii? Ide o snahu zjemniť formálny vzhľad zvyšných kúskov, aby vznikol outfit, ktorý sa viac hodí aj na každodenné nosenie. A musíme povedať, že túto úlohu tričko s potlačou zvláda výborne.

Ideál na letné dni

Keďže máme leto prakticky za rohom, chcelo by to aj tip na nejaký letný outfit. Aby ste pri rozmýšľaní nad tým, kam v Bratislave ísť počas najbližšieho víkendu, nemuseli riešiť ešte aj svoj outfit.

Je to pritom jednoduché, stačí si k tričku s potlačou obliecť úzku puzdrovú sukňu (a tričko do nej ležérnym spôsobom zastrčiť). K tomu pohodlná obuv a máte štýlový ženský outfit ako stvorený na letné akcie.

Tričko a nestarnúce džínsy

Len ťažko by ste hľadali odev, ktorý by bol viac nadčasový ako džínsy. V žiadnom prípade ich preto nemôžeme opomenúť ani v kombinácii s tričkom s potlačou. Variácií takéhoto outfitu môžete vytvoriť hneď niekoľko, v závislosti od toho, či si zvolíte úzke priliehavé džínsy, alebo voľnejší strih.

Z viacerých alternatív máte na výber aj pri samotnom tričku. Môže ísť o tričko s potlačou klasického strihu, ktoré môžete nosiť voľne alebo zastrčené (prípadne si na ňom vytvoriť ležérny uzol). K džínsam sa však dobre hodí aj crop top strih. Každopádne, nezabudnite takýto outfit doplniť pohodlnou obuvou.

Zdroj obrázka:

Autor: Марина Демешко / Stock.adobe.com


Sponzorovaný článok