žena sa sprchuje modernou sprchou
Bývanie,Domácnosť

Vdýchnite vašej sprche nový život: Doplnky, ktoré potrebujete mať

Čo si predstavíte pod pojmom „sprcha snov”? Dotykové ovládanie teploty vody či LED podsvietenie? Inšpirujte sa našimi tipmi a spríjemnite si každodenné sprchovanie.

Sprchová hlavica, ktorá zmení všetko! Čo je teraz IN?

Ste fanúšikmi moderných technológií? Skúste sprchovú hlavicu s pokročilými technológiami. Napríklad ručnú či hlavovú sprchu s LED osvetlením, ktoré reaguje na teplotu vody. Nielenže vyzerá štýlovo, ale nemusíte dlho manipulovať s nastavením teploty. Svetlo vám napovie, kedy má voda príjemnú teplotu.

Náš tip: milovníkov pokročilých technológií nadchne ručná sprcha Hansaactivejet Digital s možnosťou pripojenia k mobilnej aplikácii pomocou Bluetooth. Je vybavená LED svetlom: zelená farba označuje nízku spotrebu vody, červená naopak signalizuje vysokú spotrebu. Integrovaný LED displej vám poskytne aktuálne informácie o spotrebe vody a energie.

A čo tak eco-friendly hlavice, ktoré šetria vodu, a pritom ponúkajú rovnako dobrý tlak ako tie, ktoré vodu nešetria? Áno, prosím! Pre väčší komfort zvoľte hlavicu s nastaviteľnými režimami prúdenia. Jeden deň si doprajete klasickú sprchu, inokedy masáž krku a šije. Ako len chcete.

Starý držiak na uterák nahraďte ultra moderným

Áno, od držiaka sa očakáva najmä praktickosť: aby boli uteráky na dosah. Ale musí aj dobre vyzerať. Lesklé chrómové držiaky, kovové držiaky s patinou alebo moderné čierne kúsky dokonale doplnia vzhľad vašej kúpeľne. Ak ste v domácnosti viacerí či máte radi viac uterákov poruke, siahnite po viacramennom držiaku.

💡Extra tip: Držiak na uterák umiestnite v dosahu ruky blízko sprchy, ale tak, aby uteráky zostali suché. Získate tým komfort aj praktickosť.

dokonalá kúpeľňa

Sprchová hadica je podstatný detail

A veruže málokto ju vyberá dôsledne, väčšinou sa zakrátko musí vymeniť za novú. Pri výbere sa zamerajte na flexibilitu, dostatočnú dĺžku aj štýl, nevyberajte to najlacnejšie. Ak sa vám sprchová hadica často zamotáva, siahnite po takej, ktorá má anti-twist funkciu: vďaka otočnej koncovke sa vám viac nebude zamotávať. Komfort počas sprchovania zas zvýši nastaviteľný držiak na sprchu.

🧹Uľahčite si čistenie: zvoľte plastové hadice s hladkým povrchom – ľahko sa čistia a zároveň sú k povrchu batérie šetrnejšie ako hadice kovové, ktoré by batériu mohli pri častom kontakte poškriabať.

To najpodstatnejšie – sprchová batéria

Inteligentné batérie do sprchy sú praktické, ale aj super štýlové. Kto by nechcel ovládať teplotu vody dotykom prsta? Investujte do batérie s termostatickou kontrolou. Ušetríte na teplej vode a energii a ochránite deti pred nepekným obarením.

Zmena sprchových doplnkov môže byť zábavná. Nebojte sa experimentovať a hľadať to, čo vám prinesie viac pohodlia. Štýlové vychytávky do sprchy populárnych značiek Aquaristo, Sagittarius, Grohe, Hansgrohe či Hansa nájdete na www.intercom.sk

Tak čo, ste pripravení na malú zmenu? Zastaraná sprcha si to zaslúži!

Sponzorovaný článok