Strong TV je kvalitná voľba
Technológie

Hľadáte televízor? Strong TV ponúka kvalitu a inovácie

Trh s televízormi praská vo švíkoch. Z každej strany sa na nás valia novinky a inovácie natoľko, že bežný človek si nedokáže vybrať ten správny TV. Počuli ste však o značke Strong? Tieto televízory kombinujú kvalitu najnovšie technológie a cenovú dostupnosť. Tak si ich poďme vziať do parády. 

Zoznámte sa so značkou Strong

Strong sa postará o vybavenie od A po Z. Či hľadáte nový televízor s najmodernejšími technológiami, potrebujete nový set-top box, WiFi alebo si dopriať kvalitnú hudbu cez soundbar či bezdrôtové reproduktory, v jeho pestrej ponuke objavíte všetko. Samozrejmosťou je praktické príslušenstvo vrátane ovládačov i stojanov na TV. 

Spojenie kvality a dostupnosti

Najvýraznejšou devízou televízorov Strong je ich nízka cena, vďaka čomu si ich môže dovoliť široká škála zákazníkov. V porovnaní s renomovanými značkami Samsung, LG, Sony, či Apple, sú Strong TV podstatne lacnejšie. Napriek nižšej cene ponúkajú množstvo nadupaných funkcií, ktoré majú aj drahšie modely. 

Niektorí ľudia nepotrebujú stovky funkcií, stačí im, že si môžu užiť kvalitný obraz a zvuk. V sortimente Strong teda nenájdete len high-end modely, ale i obyčajnejšie kúsky. 

Inovácie, ktoré vás oslovia 

Portfólio Strong zahŕňa televízory, ktoré majú: 

  • 4K Ultra HD rozlíšenie, 
  • HDR (High Dynamic Range) pre lepší kontrast a živšie farby,
  • smart TV platformy, vstavané Wi-Fi, Bluetooth, rôzne konektory,
  • viaceré aplikácie.
žena pozerá smart tv

Modely, ktoré stoja za pozornosť

Medzi obľúbené modely Strong TV patrí napríklad Strong SRT 32HY4003, ktorý je ideálny pre tých, ktorí hľadajú kvalitný, ale cenovo dostupný televízor pre každodenné sledovanie obľúbených programov. Ponúka HD rozlíšenie, viaceré HDMI a USB porty pre pripojenie iných zariadení a integrovaný multimediálny prehrávač.

Tých, ktorí od televízora očakávajú niečo viac, bude zaujímať model Strong SRT 55UY6203. Prichádza s 55-palcovým 4K Ultra HD displejom a HDR, čo zaisťuje živý a detailný obraz. 

Okrem toho vás poteší hlasové ovládanie, Google Assistant, Chromecast, pripojenie na internet a možnosť prehrávať si obsah na YouTube, Netflixe, Amazon Prime Video, HBO Max, Spotify. 

Prečo si vybrať Strong TV?

Výberom televízora od značky Strong dostanete nielen kvalitný obraz a nové funkcie, ale aj spoľahlivosť a dlhú životnosť produktu. Strong TV je synonymom kvality, ktorá je dostupná pre všetkých. Televízory Strong splnia vaše očakávania na sto percent.

Skvelé produkty tejto značky nájdete na stránke špecializovaného predajcu grejt.sk


Sponzorovaný článok