Kancelárie v Rosum
Tipy a triky

Práca v inšpiratívnych kanceláriach s výhľadom na bratislavské jazerá

Sú dni, kedy máme toho v práci vyše hlavy a túžime ujsť mimo civilizáciu. To nie je potreba, ak pracujete v blízkosti relax zón so zeleňou, kde môžete načerpať veľa síl.  Kancelárie s výhľadom na bratislavské jazerá ponúkajú pracovný komfort i relax.

Kancelárie v Rosum

Moderné kancelárie v Rosum sa nachádzajú v blízkosti zeleného parku s priamym výhľadom na Štrkovecké jazero. Flexibilné dispozičné riešenia sa dokážu prispôsobiť individuálnym požiadavkám každej firmy a nechýba ani zelená terasa.

Či máte v hľadáčiku menší office pre váš tím, alebo rozsiahle open space riešenie, Rosum vám poskytne ideálny priestor pre efektívnu prácu. Okrem toho oceníte moderné vybavenie, kvalitné prírodné materiály a premyslené detaily, ktoré dotvárajú komfortný pracovný interiér. Samozrejmosťou sú potraviny, jedáleň, kaviareň, kaderníctvo a rýchla dostupnosť k dopravným linkám.

Lakeside Park

Ďalším skvostom medzi administratívnymi komplexmi je Lakeside Park. Ponúka širokú škálu kancelárskych priestorov rôznych veľkostí a dispozičných riešení. Nájdete tu moderné kancelárie na prenájom s výhľadom na Kuchajdu i park.

Lakeside Park sa pýši aj bohatou ponukou služieb a vybavenia. V areáli komplexu nájdete reštaurácie, kaviarne, obchody či fitness centrum. Vďaka tomu budete mať všetko na dosah ruky a budete si môcť naplno vychutnať pracovný deň v príjemnom prostredí. Vaše pohodlie zabezpečia vyspelé technológie pre čistý vzduch, vykurovanie a chladenie.

Lakeside Park

Lake Building

Treťou možnosťou je Lake Building, odkiaľ si po práci môže odkráčať k Štrkovcu. V Lake Building sa môžete tešiť na reprezentatívne lobby, recepciu s 24-hodinovou ostrahou, moderné výťahy a parkovanie v garáži.

V areáli komplexu nájdete aj reštauráciu, kaviarne, fast food či poštu. Ak máte špeciálne požiadavky na vašu novú kanceláriu, oceníte vysokú flexibilitu úpravy priestoru. To všetko za cenovo výhodný prenájom.

Prečo je dôležité pracovať v priestoroch, ktoré podporujú work life balance?

Moderný pracovný život kladie na ľudí vysoké nároky. Neustály tlak na výkon, stres a zahltenie prácou môže viesť k vyhoreniu a zhoršeniu psychického aj fyzického zdravia. Preto je dôležité, aby sme hľadali možnosti, ako dosiahnuť rovnováhu medzi prácou a súkromným životom (work life balance).

work life balance

Práca v priestoroch, ktoré podporujú work life balance je úplne iná káva ako práca v tuctovej kancelárii. Takéto komplexy ponúkajú príjemnú atmosféru, regeneráciu a široké možnosti trávenia voľného času i množstvo služieb a zariadení, aby ste za osobnými povinnosťami nemuseli brázdiť celé mesto. 

Pracujte v kanceláriách, ktoré podporujú rovnováhu medzi prácou a oddychom. Ocenia to zamestnanci a klienti. Výber presne takýchto kancelárií nájdete na www.volnekancelarie.sk.


Sponzorovaný článok