ekologické reklamné predmety
Tipy a triky

Ukážte svetu hodnoty vašej firmy cez ekologické reklamné predmety

Výber reklamných predmetov môže prezradiť o vašej firme viac ako ľúbivé texty na webe. Ste pripravení nielen hovoriť o zmene k lepšiemu, ale aj konať? Pomôžte si ekologickými produktami, ktoré odľahčia planétu a vás budú prezentovať zákazníkom v pozitívnom svetle.

Prečo by ste mali zvoliť ekologické reklamné predmety?

Zvoliť si cestu ekologických reklamných predmetov nie je len o poslaní ekologickej správy. Skrýva sa za tým oveľa viac. Ekologické témy používajú ako strategický marketingový krok popredné svetové firmy.

Posilňujú tým svoj brand, prehlbujú vzťahy so zákazníkmi a poskytujú pridanú hodnotu. Ukážte, že vaša firma ide nad rámec tradičného marketingu a že skutočne dbáte o jej dopad na okolie.

Ekologické reklamné predmety nie sú len dobre použiteľné, ale sú aj nositeľmi príbehu vášho záväzku k udržateľnosti. Tento druh pozornosti k detailom a hodnotám môže zásadne ovplyvniť, ako budú vašu firmu vnímať obchodní partneri a klienti.

Zelený marketing je budúcnosť

Zelený marketing poskytuje nové možnosti, ako sa priblížiť k potenciálnym i existujúcim partnerom a zákazníkom na hlbšej, osobnejšej úrovni. Pokiaľ zdieľate rovnaké hodnoty, budú mať k vám bližšie a začnete tvoriť komunitu. Stále viac firiem sa snaží odlíšiť a uvedomujú si, že ak nebudú myslieť viac ekologicky, predbehne ich konkurencia.

Spotrebitelia majú na firmy čoraz vyššie nároky a prirodzene očakávajú, že sa budú aktívne snažiť o zlepšovanie v oblasti životného prostredia, sociálnych otázok a zodpovednosti. Ak prepojíte zelený marketing s ekologickými darčekovými predmetmi, získate konkurenčnú výhodu.

Ekologické reklamné predmety si môže dovoliť takmer každá firma

Ekologické neznamená nutne drahé, ako si mnohí mylne myslia. Na trhu dnes nájdeme široký výber ekologických reklamných predmetov za dobrý peniaz. Môžu si ich dovoliť menšie firmy, ktoré chcú budovať povedomie o svojej značke, no aj veľkí hráči ochotní investovať do špičkových riešení.

Aktuálne trendy odhaľujú vzrastajúcu popularitu produktov, ako sú bambusové a drevené doplnky (perá, notesy, či kuchynské potreby). Praktickú hodnotu budú mať vždy aj recyklované tašky s logom a sloganom. Môžete mať istotu, že neostanú v zabudnutí, pretože tašky potrebuje každý.

Prehliadnuť sa nedá ani trend opakovane použiteľných fliaš na vodu. Tieto produkty slúžia ako konštantné pripomenutie existencie vašej značky a zároveň znižujú spotrebu jednorazových plastov.

Aj vo svete módy našliekologické produkty svoje miesto – tričká z organických alebo recyklovaných materiálov sú pohodlné a vyjadrujú posolstvo o udržateľnosti. V neposlednom rade tu máme technologické gadgety (napr. solárne nabíjačky), ktoré sú prierezom inováciami a ekologickým povedomím.

Výber ekologických reklamných predmetov pre vaše marketingové kampane tak neznamená len investíciu do produktov s vysokou pridanou hodnotou, ale aj výrazný krok k podpore udržateľnosti a umocneniu firemnej zodpovednosti.

sada na víno

Akým spôsobom môžete odovzdať svoje ekologické reklamné predmety ďalej?

Spôsobov je neúrekom, stačí zvážiť, čo vašej firme sadne najlepšie. Ak sa pravidelne zúčastňujete rôznych konferencií a prednášok, na ktorých máte svoje stánky, zaraďte udržateľné reklamné predmety do darčekových balíčkov pre účastníkov.

Jednou z možností je firemný merchandising dostupný pre zamestnancov a zákazníkov. Ekologické produkty môžete šíriť ďalej aj ako odmeny v rámci vernostných programov pre vašich zákazníkov.

Povedomie o ekologickej zodpovednosti môžete taktiež šíriť ďalej prostredníctvom marketingových kampaní alebo súťaží na sociálnych sieťach, v ktorých môžu účastníci vyhrať ekologický balíček.


Sponzorovaný článok